Air – WC VariVIT® — Zawsze świeże powietrze

air_wcNawet najwygodniejsza łazienka nie daje pełnego komfortu, jeśli jakość powietrza pozostawia odrobinę do życzenia. Stelaż Air – WC VariVIT® jest najdoskonalszym rozwiązaniem tego problemu, precyzyjnie eliminując niepożądane zapachy, zanim rozprzestrzenią się w całej łazience.

W odróżnieniu od innych istniejących na rynku, konkurencyjnych systemów, wykorzystując systemy zużywających się filtrów, Air-WC produkcji MEPA, działając w oparciu o cichobieżny wentylator promieniowy, zasysa zanieczyszczone powietrze i przez przewód spłukujący usuwa go z instalacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu instalacja jest praktycznie bezobsługowa, nie wytwarzając także dodatkowych kosztów.
Dopasowane do stelaża Air-WC przyciski spłukujące MEPAzero, MEPAorbit, MEPAsteel, MEPAsun pozwalają na zastosowanie dowolnego rozwiązania estetycznego naszej marki.


Intensywność oraz zasięg działania wentylatora są łatwe do zdalnej regulacji przy pomocy pilota. website tech info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>