Kabina prysznicowa bez brodzika

shutterstock_140551261Coraz częściej w pismach o wystroju wnętrz spotkać można aranżacje łazienki z kabiną prysznicową bez brodzika. Poniżej rozważymy jakie aspekty trzeba rozpatrzyć decydując się na takie rozwiązanie.

1. Moda. Jeżeli chcesz zawsze być na topie i pokazać znajomym, że jesteś modna w każdej dziedzinie, to taka kabina jest właśnie dla Ciebie.

2. Łatwość w utrzymaniu czystości. Brak trudno dostępnych miejsc, zakamarków, w których łatwo może zagnieździć się pleśń.

3. Kabina prysznicowa bez brodzika jest idealnym rozwiązaniem dla małych łazienek. Jeżeli dodatkowo drzwi są z przejrzystego szkła, nie zmniejsza jej, a przeciwnie, optycznie powiększa. Łazienka z takim prysznicem wygląda bardzo elegancko.

4. Pamiętać musimy jednak, że zainstalowanie odpływu w takiej kabinie jest trudniejsze i musi zostać odpowiednio wykonane. W przeciwnym razie rozpoczniemy hodowlę grzyba i pleśni pod płytkami. Dlatego polecamy system TersoWall. Gotowe rozwiązania wykonane przez przeszkolonego instalatora zapewnią komfort użytkowania przez wiele lat.

Jedna myśl nt. „Kabina prysznicowa bez brodzika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>