Prysznic bez brodzika

W nowo urządzonych domach coraz częściej spotykany jest prysznic bez brodzika. Jest to nowatorska kompozycja, posiadająca wiele zalet. Producenci natrysków zdali sobie sprawę, że czasami prościej nie znaczy – gorzej. Bathroom in a modern design home.

Przede wszystkim rozwiązanie to niesie ze sobą dodatkowy komfort. Nie dość, że (jak to pod prysznicem) nie trzeba siadać, ani się kłaść, to tym razem nie musimy nawet nigdzie wchodzić. Pozostajemy na poziomie podłogi. Zmniejsza to ryzyko pośliźnięć lub potknięć po albo przed odbyciem kąpieli. A dodatkowo łatwiej jest taką kabinę umyć, po prostu za jednym zamachem razem z podłogą.

Trudno również zaprzeczyć, że kabina bez brodzika posiada zdecydowanie więcej walorów estetycznych od tradycyjnych odpowiedników. Duży zbiornik na dnie prysznica bywa trudny w dopasowaniu do wystroju łazienki, a nasze rozwiązanie może w razie potrzeby nie rzucać się w oczy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>